Saturday StartUP Sprint – lucreaza sustinut

Cluj Napoca, Cluj Cluj Napoca, Cluj
25 Ianuarie 2014 25 Ianuarie 2014

Eşti la început de drum şi pe zi ce trece sunt din ce în ce mai complicate căile freelancingului şi ale antreprenoriatului? Ştim! Şi suntem aici ca să te ajutăm!

Saturday StartUP Sprint – lucreaza sustinut

Eşti la început de drum şi pe zi ce trece sunt din ce în ce mai complicate căile freelancingului şi ale antreprenoriatului? Ştim! Şi suntem aici ca să te ajutăm!

Una dintre bătăile majore de cap la începuturi este “unde lucrăm?”. Merge la X acasă o dată, hai de două ori… apoi la Y… după o lună mai încercăm o dată la X, dar parcă părinţilor/colegilor de apartament nu le prea convine şi începi să te simţi nelalocul tău. Dacă răspunsul este afirmativ, atunci eşti al nostru!

ClujHub nu poate sta deoparte nici din acest punct de vedere! Şi pentru că la ClujHub ideile cresc, iau formă şi se dezvoltă într-un cadru profesionist şi de calitate, te ajutăm să scapi de problema “unde lucrăm?”.

Saturday StartUp Sprint este un program pe care l-am inaugurat în data de 17 august 2013 şi se adresează acelor freelanceri şi tineri care au cu ce, au cu cine, dar nu au unde… să lucreze la ideea lor de afacere, desigur :)

Dacă vrei să faci o pauză şi să uzi grădina, este un gest opţional binevenit!

Scopul acestui program este acela de a-ţi oferi linişte din punct de vedere al locului de unde poţi lucra la proiectul tău. Măcar o zi pe săptămână, vino să respiri aer curat la noi în grădină şi să lucrezi alături de alţi profesionişti ca tine.

Te asteptam pe 25 ianuarie, de la ora 11:00 la Cluj HUB.

Vrei să fii la curent cu evenimentele din IT&C?